Mazlíčci a kamarádI

Jessica, nar. 2000

 

Jessica je taky špiclík, ale v rázu malém, oranžová a bez PP. Původně jsme ji pořídili jako kamarádku pro belgickou ovčandu Coru a nyní je, i když někdy pěkně nevrlá, kámoška  Čikity. Je to dáma a nezapomenutelná osobnost! Je sice občas trochu "agresiv", ale na druhou stranu poslušná, snadno se učící za kus dobroty, milá a mazlivá, ale hold ji nesmí chtít člověk moc ošetřovat. Sprcha, šampón, ručník, kartáča sprej proti klíšťatům jsou její úhlavní nepřátelé, to jí pak nikdo neřekne jinak než "chlupatý pitbul" :)

 

Bára

Barče je moc fajn slečna border kólie a naše kamarádka na vylomeniny a lítání po lese a loukách na Bedřichově. Dělá čest své rase a dokáže bejt pěkně rychlá, ale někdy má problémy dohnat Čikitu :) Jinak je neúnavnej aportér, takže by se její paničce vyplatilo vyrobit na zahradu házecí automat, protože někdy je toho na člověka už vážně moc :)

 

Cora

 

Cora byla náš první pořádnej rodinej pes.

Žila u nás deset let a kdyby nebylo oneocnění mléčných žláz, byla by tu ještě déle, neboť belgičáci jsou plemeno houževnaté a odolné. Narozdíl od jiných plemen ani ve vysokém věku neztrácela energii, štěňecí radost, byla neustále v pohybu a neměla ani žádné problémy s končetinami.

Kontakt

CHS Šedé hedvábí - Lucie Němcová

bozilucinka@seznam.cz

Bedřichov 284, 468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou

737 460 565

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode